yu_md: (Default)
[personal profile] yu_md
Silvestru Lungoci - fluier
Nicolae Pășnicuțu - cobză


Florea Paşcu

Sep. 24th, 2017 10:00 am
yu_md: (Default)
[personal profile] yu_md
Флоря Пашку - румынский скрипач-виртуоз из Арджеш.


Corbea


Read more... )

Ciobănelul

Sep. 18th, 2017 09:13 pm
yu_md: (Default)
[personal profile] yu_md
Surorile Osoianu - Ciobănelul

maryxmas: (needs a hug)
[personal profile] maryxmas
почитати учасницям коротеньку лекцію про психологічні основи самоборони для жінок -- ну тіпа що нас вчать бути лагідними і турботливими і не показувати гніву і тому подібне.
лишилася на заняття -- ногами-руками помахати.
і зрозуміла одну сумну річ, про яку давно здогадувалася -- я стара, жирна і слабка. а звикла думати про себе як про молоду і сильну.
а опаньки.
і ще гірше -- я не можу згадати те, чим ми займалися на тренуваннях з у-шу. 5 років тренувань ледь не щодня. і я нічого не можу згадати. того, що раніше мені легко і невимушено згадувалося і тілом, і пам"яттю.
величезнеий шматок моєї ідентичності розсипається як пісок крізь пальц.
я в печалі.
yu_md: (Default)
[personal profile] yu_md
Одна и та же мелодия в народной музыке и в лэутарской традиции.
Radu Simion

Taraf de Haïdouks

Pe deasupra casei mele

Pe deasupra casei mele

Mă muncesc, puică, de-un an
aka Pelin beau, pelin mănânc

Pelin beau, pelin mănânc

Mugur, mugurel; etc.

Mugur, mugurel
maryxmas: (grammar nazi)
[personal profile] maryxmas
був в жж такий хлоп, [personal profile] f_f, історик з Білорусі, який живе у Чехії. написав книжку про Австро-Угорщину, кажуть, хорошу, я не встигла купити, хоч і шукала.

а вчора він у себе у фб написав пост про те, як він у Львові в опері -- і серед інших своїх дій він перерахував те, що співав "сгинут ваши порошенки", аж доки йому не сказали, що текст в нашого гімну дещо інший.

я там відкоментувала, мовляв, цей жарт несмішний і за таке в порядному товаристві можна отримати канделябром.

на що він відповів, що я, певно, дуже люблю монахрів (чи монарха, я погано розумію французьку) і запропонував принести канделябр.

на що я сказала, що я не вважаю за прийнятне приїздити в чужу країну і кпинити з її гімну та президента. бо це дуже нагадує старий радянський анекдот про радянського ж собаку, який з Червоної площі обкавкує Рейгана.

він там, певно, мені щось ще відповів -- бо повідомлення від фб прийшло. але я його відповіді вже не змогла прочитати, бо він мене забанив. і тепер я навіть прінтскрін не зможу зробити.

мені просто на голову не налазить, як часто пострадянські люди, які вважають себе тіпа прогресивними, дозволяють собі таке хамство -- і як часто їм ніхто на це не вказує.

зі.
щоб ви не сумнівалися, таких жартів про білоруського президента я в його виконанні за всі роки спілкування в жж не бачила жодного разу.
Page generated Sep. 26th, 2017 02:27 pm
Powered by Dreamwidth Studios